اخبار و تکنولوژی تلویزیون

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز یکی از معتبرترین مراکز تخصصی نصب و تعمیر تلویزیون برند یونیوا در سطح استان می‌باشد. این مرکز به کمک متخصصین مجرب در حوزه تعمیر و نصب تلویزیون UNEVA در بازه زمانی کوتاه بهترین خدمات را با کیفیت بالا به همشهریان ارائه می‌دهد.

همچنین تمام خدمات صورت گرفته اعم از فروش و تعمیر تلویزیون در نمایندگی یونیوا از ضمانت ۶-۱۲ ماهه برخوردار می‌باشد. البته این نمایندگی جهت رفاه حال مشتریان کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر را در منزل انجام می‌دهد.

خدمات نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز

خدمات نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز به ارائه انواع خدمات تخصصی به همراه قطعات اورجینال و مناسب‌ترین قیمت در کمترین زمان می‌پردازد. البته این خدمات هم در نمایندگی‌ها و هم در منازل با مشاوره رایگان به مشتریان ارائه می‌گردند و دارای ضمانت ۶ ماه تا ۱ سال می‌باشند.

همچنین در بخش خدمات پس از فروش نیز تمام سرویس‌های مختص به بهسازی و رفع مشکلات UNEVA TV از کلیه عیب‌های رایج در همه مدل‌ها و حتی روی قطعات پشتیبانی می‌کنند. البته خدمات شامل تعمیر و تعویض برد، تعمیر و تعویض بک لایت، تعمیر و تعویض پنل، رفع آب خوردگی و رفع مشکلات نرم‌افزاری می‌باشد.

در نصب، تعمیر و تعویض مدل‌های تلویزیون یونیوا هیچ‌گونه محدودیتی وجود نداشته و نمایندگی تبریز از انواع ال ای دی های ساده و هوشمند از جمله OLED, QLED, DLP, PLASMA, LED, LCD پشتیبانی می‌کند. بنابراین از رایج‌ترین مشکلات که در نمایندگی تلویزیون یونیوا به آن پرداخته و رفع می‌گردند شامل موارد زیر می‌باشند.

تلویزیون دارای صدا و بدون تصویر

زمانی که فرد به نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز مراجعه می‌کند و از عدم مشاهده تصویر روی TV خبر می‌دهد باید علت آن را جویا شود. البته اگر تلویزیون تصویر نداشته باشد ولی صدا بدون مشکل باشد قطعاً خرابی لامپ‌های ال سی دی و ال ای دی پشت پنل یا همان بک لایت را به نمایش می‌گذارد.

پس سوختگی برخی از لامپ‌ها یا تمام بک لایت های UNEVA TV در نمایندگی تبریز قابل تعمیر بوده و در غیر این صورت باید به کلی عوض شوند. همچنین آب‌خوردگی پنل تلویزیون باعث قطع تصویر می‌شود که باید توسط تعمیرکاران مجرب مورد بررسی قرار گیرد.

خاموش و روشن شدن تلویزیون

خاموش و روشن شدن تلویزیون

یکی دیگر از دلایل مراجعه به نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز این است که دستگاه مدام خاموش و روشن می‌شود. البته این مشکل دو دلیل اساسی دارد که یکی خرابی آی سی و برد مین می‌باشد و یا از خرابی برد پاور خبر می‌دهد که باید توسط تعمیرکاران مجرب تعمیر یا تعویض شود. بیشتر مواقع برد مین در یکی از آی سی ها دچار سوختگی و خرابی شده که با تعویض این قطعه مشکل مداوم خاموش و روشن شدن دستگاه رفع می‌گردد.

قطع شدن صدای تلویزیون

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز این است که دستگاه‌های بدون صدا را تعویض یا تعمیر می‌نماید. البته علت اصلی قطع صدا در UNEVA TV اختلال در بلندگوها یا برد پاور دستگاه است.

پس اگر برد پاور قادر به تأمین ولتاژ مورد نیاز بلندگوها نباشد در چنین شرایطی با مشکل مواجه شده و دیگر صدایی از اسپیکرها بیرون نخواهد آمد. البته دلیل عمده ایجاد مشکل در تلویزیون همان خرابی بلندگوها بوده و مشتری باید مدل دستگاه را به تکنسین‌های مجرب نمایندگی یونیوا در تبریز اعلام نماید.

تصویر تلویزیون یونیوا به صورت یک نقطه روشن یا هاله تاریک

خدمات متخصص نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز به قدری زیاد بوده که مشکلات مربوط به تمام مدل‌های برند یونیوا را برطرف می‌نمایند. پس در صورت مشاهده یک نقطه روشن یا هاله تاریک روی UNWVA TV باید آن را به نمایندگی انتقال داد. پس دلیل چنین مشکلاتی در دستگاه یونیوا این است که بک لایت یا لامپ‌های پشت پنل خراب شده‌اند.

البته مشکل در بک لایت خود را به صورت کاهش نور صفحه نیز به نمایش می‌گذارد. ناگفته نماند که جای هیچ نگرانی نبوده و نمایندگی تلویزیون UNEVA در تبریز با ارائه بهترین خدمات و باکیفیت ترین قطعات می‌تواند تعمیر یا تعویض دستگاه مشتریان را ۶-۱۲ ماه ضمانت کند.

مخدوش بودن تصویر تلویزیون

مخدوش بودن تصویر تلویزیون

مخدوش شدن تصویر در تلویزیون برند یونیوا دلایل متعددی از جمله شکستگی پیکسل‌های داخل صفحه پنل و ضربه خوردن آن را دارد. پس تنها روش رفع چنین مشکلی همان تعویض پنل خواهد بود. ولی قیمت پنل دستگاه یونیوا و هزینه تعویض بالا بوده و تقریباً کمیاب است. همچنین مقرون به صرفه نبوده و ۸۰-۹۰ درصد قیمت کل دستگاه جدید را به خود اختصاص می‌دهد.

گذر زمان یکی دیگر از دلایل مخدوش شدن تصاویر به ویژه در تلویزیون‌های ال سی دی برند یونیوا می‌باشد. البته اگر فلت های رابط مابین برد تیکان به پنل و دیگر بردها دچار خرابی یا سوختگی شوند بایستی توسط نمایندگی‌های برند یونیوا تعویض گردند. برخی مواقع نیز برد تیکان و برد مین یا یکی از آن‌ها دچار مشکل می‌شوند. ناگفته نماند که برد تیکان باید در بیشتر مواقع تعویض گردد و قابل تعمیر نخواهد بود.

تعمیر تعویض تلویزیون یونیوا در منزل

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز علاوه بر ارائه خدماتی همچون فروش، تعمیر و تعویض قطعات در فروشگاه، منزل را نیز در مجموعه خود قرار داده است. همچنین سرعت عمل بالا در تعمیر به وجود کلیه قطعات مورد استفاده در تلویزیون برند یونیوا مربوط می‌شود که هر تکنسین آن‌ها را با خود حمل می‌کند. زیرا به همراه داشتن قطعات کاربردی در تلویزیون از اتلاف وقت جلوگیری کرده و خدمات را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌گردد.

البته در صورت نبود یک یا چند قطعه در جعبه ابزار، تعمیرکار با نمایندگی UNEVA TV تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن به آن‌ها دسترسی داشته باشد. بنابراین اگر مشتریان با هر مشکلی در زمینه خرید، تعویض و تعمیر تلویزیون برند یونیوا مواجه شدند با تماس به نمایندگی همین برند و مشاوره با کارشناسان می‌توانند در بازه زمانی کوتاه از دستگاه بدون نقص برخوردار باشند.

جمع‌بندی

نمایندگی تلویزیون یونیوا در تبریز خدمات مختلفی از جمله نصب، تعمیر و تعویض قطعات اورجینال را با کمترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به همشهریان ارائه می‌دهد. همچنین تمام خدمات را ۶-۱۲ ماه ضمانت می‌کند که در صورت بروز هرگونه مشکل در قطعات دستگاه، آن‌ها را تعمیر یا تعویض می‌نماید. البته این نمایندگی جهت رفاه حال مشتریان کلیه خدمات مربوط به نصب، تعمیر یا تعویض را نیز در منزل انجام می‌دهد و به آن‌ها مشاوره رایگان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *