هیچ محصولی یافت نشد.

ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

یکی از بهترین محصولات کمپانی چینی یونیوا، ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا می‌باشد. این دستگاه با قابلیت‌ها و عملکردی که ارائه داده است، جزء پرفروش‌ترین برند‌های بازار جهانی محسوب می‌شود. امروزه ماشین ظرفشویی را می‌توان یکی از ضروریات هر منزلی دانست. زیرا مشغله‌های روزانه و کمبود زمان باعث شده که افراد به وجود دستگاه مخصوصی برای شستن ظرف‌ها نیاز داشته باشند.

خوشبختانه برند یونیوا توانسته نیاز کاربران خود را مورد توجه قرار داده و تمامی تلاش خود را برای عرضه محصول باکیفیت و کارآمد انجام دهد. در این مقاله از یونیوا ایران می‌خواهیم به معرفی ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن بپردازیم.

ویژگی‌ های ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا را دارید باید آشنایی کاملی با ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن داشته باشید. یکی از بهترین ویژگی‌های ظرفشویی یونیوا، هماهنگی تمامی قسمت‌ها و اجزای این دستگاه با هم است. یعنی از طراحی ظاهری دستگاه گرفته تا ساختار داخلی آن و تمامی قطعات فنی دستگاه با هم متناسب هستند.

کیفیت ساخت بالا از دیگر ویژگی‌های منحصر بفرد ظرفشویی یونیوا است. کیفیت ساخت و متریال به کار رفته در دوام و طول عمر دستگاه بسیار مؤثر هستند. خوشبختانه شرکت یونیوا برای ساخت بدنه و تمامی قطعات به کار رفته در دستگاه، از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها استفاده کرده است.

در ادامه می‌خواهیم ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا را از جهات مختلفی به صورت جداگانه بررسی کنیم.

طراحی ظاهری ظرفشویی یونیوا

اولین ویژگی ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا که می‌خواهیم به بررسی آن بپردازیم، طراحی ظاهری است. سادگی، ظرأفت و مدرنیته در طراحی این محصول موج می‌زند! قبل از هر چیزی لازم است بگوییم که طراحی ظاهری ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. زیرا طراحی آن به صورت مستقیم بر دکوراسیون آشپزخانه تأثیر دارد. در قسمت بالای محصول نمایشگر دیجیتال و شش عدد دکمه قرار گرفته‌اند. نمایشگر در وسط بوده و سه عدد دکمه در هر طرف آن قرار گرفته‌اند. با استفاده از این سه دکمه می‌توان تنظیمات دستگاه را به صورت کامل انجام داد.

دستگیره ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا به صورت مخفی طراحی شده است. این شیوه طراحی ظرأفت محصول را بالا می‌برد. ظرفشویی یونیوا در دو رنگ سیلور و سفید عرضه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود، یکی از این رنگ‌ها را انتخاب کنید.

ساختار داخلی هوشمندانه ظرفشویی ۱۵ نفره

ساختار داخلی هوشمندانه ظرفشویی ۱۵ نفره

فقط ظاهر ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا نیست که مهم است. بلکه ساختار داخلی در دستگاه ظرفشویی نیز حرف اول را می‌زند. کمپانی یونیوا ساختار داخلی را به نوعی طراحی کرده است که در کنار استفاده آسان، بیشترین کارآمدی را در عملکرد داشته باشد. یعنی ظرف‌ها به نوعی قرار گیرند که کاربر بتواند بیشترین استفاده را از فضای داخلی دستگاه کند.

ظرفشویی یونیوا دارای ۳ طبقه سبد بوده و درب آن نیز به سمت جلو و به صورت ۹۰ درجه باز می‌شود. توجه کنید که امکان خارج کردن و تنظیم ارتفاع سبد‌های داخل دستگاه وجود دارد. بنابراین با توجه به نیاز خود می‌توانید ارتفاع سبد‌ها را تنظیم کنید. محفظه‌های شوینده نیز در قسمت داخلی درب دستگاه جاسازی شده‌اند.

موتور قدرتمند ماشین ظرفشویی یونیوا

موتور قدرتمند ماشین ظرفشویی یونیوا

ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا مجهز به موتور قدرتمندی است که بهره وری انرژی آن به صورت A++ می‌باشد. در نتیجه موتور این دستگاه علاوه بر قدرت بالا، مصرف انرژی بسیار پایینی دارد. موتور قدرتمند ماشین ظرفشویی امکان شستشوی چهار طرفه با فشار بالا را فراهم کرده است.

همچنین ظرفشویی یونیوا قادر است آب را تا دما‌های بسیار بالا داغ کرده و ظرف‌ها را به صورت کامل تمیز و ضدعفونی کند. درنتیجه قوی‌ترین لکه‌ها نیز با ظرفشویی یونیوا قابل تمیز شدن هستند. مصرف انرژی پایین این دستگاه، امکان استفاده از آن را به صورت روزانه و بدون کمترین دغدغه فراهم کرده است. بنابراین دیگر نیازی نیست بابت مصرف بالای برق و آب دستگاه ظرفشویی نگران باشید.

تنوع بالا در برنامه‌های شستشو

یکی از بهترین ویژگی‌های ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا، داشتن برنامه‌های مختلف برای شستشوی انواع ظروف است. ظروف آشپزخانه در میزان کثیفی و نوع جنس خود با هم فرق دارند. در نتیجه نمی‌توان تمامی آن‌ها را با یک برنامه مشخص شستشو داد. این دستگاه دارای ۸ برنامه متنوع شستشو است.

این برنامه‌ها به صورت کلی شامل ECO، Light، Pre-Rinse، Rapid، Crysta و Intensive می‌باشند. با استفاده از دکمه‌های تعبیه شده روی دستگاه می‌توانید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و شستشو را آغاز کنید.

قابلیت‌ های ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

قابلیت‌ های ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

از قابلیت‌های ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا می‌توان به شستشوی به صرفه، پیش شستشو، قفل کودک و... اشاره کرد. اگر شما جزء افرادی هستید که به صورت روزانه از دستگاه ظرفشویی استفاده می‌کنید شستشوی به صرفه برای شماست. فعال کردن این قابلیت، دستگاه با مصرف کمترین حجم آب و میزان برق به شستشوی ظروف می‌پردازد.

مرحله پیش شستشو برای زمانی مناسب است که ظرف‌های کثیف به مدت چند ساعت در دستگاه باقی مانده‌اند. با انتخاب این سیستم، مرحله پیش شستشو فعال شده و تمامی لکه‌های خشک شده با آب گرم خیس می‌خورند. درنتیجه ظرف‌ها بسیار بهتر تمیز خواهند شد.

مورد دیگر قفل کودک ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره یونیوا است که امکان قفل کردن دستگاه را فراهم می‌کند. با فعال کردن قفل کودک، دیگر شاهد به هم خوردن تنظیمات شستشو توسط کودکان نخواهید بود.

ظرفیت مناسب ماشین ظرفشویی یونیوا

از دیگر مزایای ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا، ظرفیت بالای آن است. ساختار و فضای داخلی این دستگاه بسیار بزرگ و جادار می‌باشد. این فضا، امکان شستشوی آسان انواع ظروف بزرگ و قابلمه‌ها را فراهم کرده است. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از کمبود فضا، حجم بالایی از ظرف‌ها را به صورت یکجا شستشو دهید.

ظرفیت بالای این ظرفشور، آن را برای انواع مهمانی‌ها کاربردی کرده است. به صورتی که می‌توانید ظروف مربوط به مهمانی‌ها و دورهمی‌های خود را به آسانی در آن بشویید.

قیمت ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا در کنار کیفیت بالا و عملکرد فوق‌العاده خود دارای قیمت بسیار مناسبی می‌باشد. کمپانی یونیوا تمامی محصولات خود را در چین مونتاژ می‌کند. درنتیجه قیمت تمام شده محصولات آن بسیار کمتر از برند‌های معروف جهانی است. ظرفشویی یونیوا با وجود قیمت کم، از لحاظ نوع عملکرد و قابلیت‌های مختلف هیچ کم و کسری نسبت به برند‌های مطرح جهانی ندارد. در واقع همین ویژگی موجب محبوبیت بالای ظرفشویی یونیوا شده است.

قیمت به روز شده محصولات برند یونیوا را می‌توانید در سایت یونیوا ایران مشاهده کنید. تمامی قیمت‌های موجود در این سایت نسبت به بازار بسیار کمتر و ارزان‌تر هستند.

خرید ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا

ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا به دلیل محبوبیت بالایی که رد بازار‌های جهانی کسب کرده است، نمونه‌های فیک زیادی دارد. یعنی شرکت‌های مختلف با استفاده از برند یونیوا اقدام به تولید و فروش محصولات بی‌کیفیت و غیر اورجینال می‌کنند.

مجموعه یونیوا ایران، تنها نمایندگی معتبر برند یونیوا در ایران است که تمامی محصولات را همراه با گارانتی نامه معتبر ارائه می‌کند. می‌توانید انواع ماشین ظرفشویی یونیوا را با قیمت مناسب از این فروشگاه خریداری نمایید. نصب رایگان و ارسال رایگان در تهران از خدمات یونیوا ایران هستند.

جمع‌بندی

در این مطلب به صورت کامل به معرفی ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره یونیوا، ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف آن پرداختیم. ‌امیدواریم توانسته باشید اطلاعات جامع و دقیقی را در مورد این محصول به دست آورده باشید. فراموش نکنید که ظرفشور یونیوا در کنار کیفیت بالای خود، قیمت مناسبی دارد. درنتیجه دیگر نیازی نیست بودجه گزافی را تنها به خرید یک دستگاه ظرفشویی اختصاص دهید

اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی دارید می توانید با هر میزان بودجه ای بهترین مدل ظرفشویی 15 نفره یونیوا را تهیه نمایید. یکی از بارزترین ویژگی های برند یونیوا کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب است که موجب شده با هر میزان بودجه ای بتوانید باکیفیت ترین محصولات خانگی را تهیه نمایید.