اخبار و تکنولوژی تلویزیون

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز از کلیه مدل‌های UNEVA TV پشتیبانی کرده و به صورت تخصصی تعمیرات آن‌ها را انجام می‌دهد. همچنین تعمیر و تعویض قطعات اصلی در این نمایندگی با یک سال گارانتی ارائه می‌شود و قید آن در ضمانت نامه کتبی الزامی است.

نمایندگی تلویزیون برند یونیوا در اهواز برای تعمیر دستگاه جهت رفاه حال مشتریان، تکسین خود را در بازه زمانی کوتاه به منزل اعزام می‌نماید. بنابراین مشتریان برای نصب، تعمیر و تعویض تلویزیون‌های یونیوا در اهواز اعم از UNEVA LED TV و UHD FHD ۴K می‌توانند با نمایندگی همین برند در اهواز تماس گرفته و از خدمات تخصصی آن‌ها بهره‌مند شوند.

خدمات نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز به مشتریان خدماتی از جمله تعمیر بک لایت، ایراد پنل، هاله نورانی در صفحه نمایش و خاموش و روشن شدن دستگاه را ارائه می‌دهد. البته بیشتر خدمات و تعمیرات UNEVA TV در منزل مشتری قابل اجرا بوده و تنها در شرایطی که باید تعمیر با کمک تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی صورت گیرد انتقال دستگاه به نمایندگی الزامی است.

همچنین خدمات ارائه شده در نمایندگی اهواز شامل خاموش شدن، خرابی صدا، خرابی ورودی و آب خوردگی تلویزیون می‌باشند. پس جهت تعمیر و تعویض هر کدام از قطعات دستگاه باید دلیل خرابی آن‌ها بررسی شوند.

رفع ایراد‌های مربوط به خاموش شدن تلویزیون

یکی از دلایل مراجعه به نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز این است که دستگاه مشتری خود به خود خاموش می‌شود و روشن شدن آن امکان‌پذیر نمی‌باشد. الته خاموشی UNEVA TV خود ۴ دلیل عمده داشته که به شرح زیر هستند.

علت روشن نشدن تلویزیون

مهم‌ترین دلیل مراجعه به نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز همان روشن نشدن آن می‌باشد و مین دچار خرابی شده است. البته بروز مشکل در برد پاور هم می‌تواند مانع روشن شدن دستگاه گردد. بنابراین از مشکلاتی که در بعضی از مدل‌های UNEVA TV می‌توان به آن اشاره کرد همان خاموشی دستگاه است که حتی چراغ مختص پاور نیز روشن نمی‌شود.

پس تعمیر یا تعویض یک قسمت بایستی توسط تکنسین مجرب در نمایندگی اهواز صورت گیرد. زیرا کوچکترین خطا در این کار باعث خرابی کامل تلویزیون می‌شود. در حالت کلی دلیل روشن شدن دستگاه برند یونیوا به برد پاور یا مین برد مربوط می‌گردد.

خاموش و روشن شدن تلویزیون

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز این است که مشکلاتی از جمله خاموش و روشن شدن دستگاه را رفع می‌نماید. برخی مواقع فرد بدون استفاده از ریموت کنترل و دخالت دست با خاموش و روشن شدن تلویزیون مواجه می‌گردد و دوباره با آرم یوینوا روشن می‌شود.

اگر به چنین امری رسیدگی نشود این روند آنقدر ادامه پیدا می‌کند که علاوه بر قطعه معیوب، سایر قطعات را نیز درگیر می‌نماید. پس دلیل اصلی خاموش و روشن شدن دستگاه به صورت ناگهانی از خرابی مین برد یا برد پاور منشأء می‌گیرد.

مدیریت و کنترل تمام قسمت‌های تلویزیون بر عهده مین برد بوده است. بنابراین همه دستوراتی که کاربر به دستگاه می‌دهد با کمک مین برد به دیگر اجزای تلویزیون منتقل می‌گردد. همچنین روی مین برد اجزا و قطعات مهمی از جمله پردازنده اصلی (CPU)، انواع ورودی‌ها و خروجی‌ها و بخش‌های تیونر ( گیرنده‌های آنالوگ و دیجیتال ) قرار می‌گیرند. پس نخستین احتمال مشکل در خاموش و روشن شدن UNEVA TV همان خرابی مین برد می‌باشد.

تأمین برق تلویزیون نیز بر عهده برد پاور بوده که درنهایت دستگاه را روشن می‌کند. بنابراین برد پاور ولتاژ برق ۲۲۰ ولت که از نوع AC می‌باشد به ولتاژ نوع DC تبدیل می‌نماید. سپس مین برد ولتاژ DC را دریافت کرده و آن را به دیگر اجزای تلویزیون می‌فرستد تا دستگاه روشن شود. درنتیجه یکی دیگر از دلایل خاموش و روشن شدن تلویزیون برند یونیوا همان خرابی برد پاور است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یونیوا

برخی مواقع تلویزیون یونیوا به طور ناگهانی خاموش شده و دوباره با آرم یونیوا روشن می‌شود که در چنین شرایطی باید از نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز مشاوره گرفت. البته دلیل اصلی خاموش شدن ناگهانی دستگاه خرابی قطعه IC در برد پاور است که جریان برق را قطع می‌کند و منجر به خاموشی دستگاه می‌گردد. پس خاموش شدن تلویزیون به علت خرابی قطعاتی از جمله مین برد، برد پاور و بک لایت است.

همچنین HDMI، USB، ورودی رم، صدا و پردازشگر تصویر بر روی همین قطعه یعنی مین برد نصب شده‌اند. بنابراین در این قطعه گرمای تولیدی زیاد بوده و کوچکترین اختلال منجر به ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه می‌شود.

چشمک زدن دکمه پاور و عدم تصویر در صفحه نمایش

چشمک زدن دکمه پاور و عدم تصویر در صفحه نمایش

هنگامی که عدم وجود تصویر به دلیل یک ورودی خاص باشد بایستی فرد دستگاه‌های جانبی از جمله سینما خانگی اتصال به UNEVA TV را جدا کرده و آن‌ها را بررسی نماید. پس اگر تلویزیون روشن نشد با هیچ گونه تصویری ارائه نداد بایستی به نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز مراجعه کرد. زیرا متخصصان در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست مشتری را برای تعمیر تلویزیون برند یونیوا ثبت کرده و مشکل دستگاه را برطرف می‌نمایند.

خدمات نمایندگی تلویزیون یونیوا در منزل

خدمات نمایندگی تلویزیون یونیوا در منزل

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز خدماتی دیگر از جمله تشخیص و تعمیر دستگاه در منزل را ارائه می‌دهد. البته تعمیر و تعویض برخی قطعات به دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوص نیاز داشته و در منزل رفع نمی‌گردند. ولی تکنسین مجرب در نمایندگی اهواز به همراه قطعات اورجینال پیش‌بینی شده در مکان مورد نظر حاضر می‌شوند تا پروسه تعمیر یا تعویض را در بازه زمانی کوتاه انجام دهند.

البته تشخیص درست این مورد که آیا می‌توان در منزل قطعات خراب شده تلویزیون را تعمیر یا تعویض نمود به کارشناسی نیاز دارد. بنابراین نخستین تشخیص پس از مراجعه تعمیرکار به منزل صورت می‌گیرد و توسط کارشناسان نمایندگی از فرد با تماس تلفنی پرسیده می‌شود.

جمع‌بندی

نمایندگی تلویزیون یونیوا در اهواز در تعمیر و تعویض انواع بک لایت، مین برد، برد پاور و رفع خاموش شدن، خرابی صدا، خرابی ورودی و آب خوردگی به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. البته تمام خدمات دارای یک سال گارانتی بوده و در ضمانت نامه کتبی قید می‌گردند. سپس با بهره وری از پیشرفته‌ترین متد‌های تعمیراتی و وجود تکنسین مجرب با کمک دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته در نمایندگی یا منزل اقدام به رفع ایراد تلویزیون برند یونیوا می‌نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *