نمایش 1–20 از 23 نتیجه

نمایش 15 24 36

خرید کولر گازی یونیوا

کولر گازی یونیوا که ساخت چین است، از امکانات ویژه‌ای برخوردار است و با قیمت پایین‌تری که دارد، خرید آن را نسبت به برندهای دیگر به صرفه‌تر می‌کند.

کولر گازی یونیوا

خرید کولر گازی یونیوا نسبت به خرید لوازم خانگی دیگر، تفاوت‌هایی دارد که در زمان خرید باید در نظر بگیرید. مناطق مختلف با آب و هوای متفاوت، نیازمند کولر گازی‌هایی با ویژگی‌های مختلف هستند تا راندمان فعالیت کولر گازی در بالاترین میزان خود باشد.

کولر گازی یونیوا مزایای خاصی دارد که خرید آن را نسبت به برندهای دیگر در اولویت قرار می‌دهد. این کولر گازی دارای مدل‌هایی با موتورهای مختلف است که باعث می‌شوند برای تمام آب و هواهای ایران مناسب باشند؛ چه در مناطق گرمسیر باشید و چه در مناطق سردسیر یا معتدل، مدلی مناسب از کولر گازی یونیوا وجود دارد که می‌توانید خریداری کنید.

در زمان خرید کولر گازی باید به برندی که می‌خرید توجه کنید؛ یونیوا یکی از برندهای داخل بازار ایران در حال حاضر است که کیفیت بالا را با پایین‌ترین قیمت ارائه می‌دهد تا خرید آن برای تمام ایرانیان مناسب باشد. نکته بعدی که در زمان خرید کولر گازی باید به آن توجه کنید، این است که کولر گازی یونیوا مشخصات زیادی دارد که آن را برای شما مناسب می‌کند و باید بدانید که هر برند معروف و گرانی لزوما جنس با کیفیتی تولید نمی‌کند.

 

کولر گازی یونیوا

فروش کولر گازی یونیوا بر اساس موقعیت مکانی‌تان انجام می‌شود تا بهترین کولر گازی را با توجه به اندازه محیط و محل جغرافیایی‌تان دریافت کنید.

از نکات دیگری که باید در زمان خرید کولر گازی یونیوا به آن توجه کنید، ظرفیت آن است. یونیوا کولر گازی با مقادیر ظرفیت مختلف تولید می‌کند که براساس اندازه کولر و موتور آن است. هر کدام از این ظرفیت‌ها برای محیط‌های مختلفی مناسب هستند. ما در زمان فروش کولر گازی یونیوا مشخصات کامل هر مدل را در اختیارتان قرار داده و با توجه به شهر و خانه‌تان، بهترین مدل را پیشنهاد می‌دهیم.

یکی از مزیت‌های کولر گازی یونیوا این است که از آن می‌توانید هم برای سرمایش و هم برای گرمایش محیط استفاده کنید. هر مدل کولر گازی یونیوا به عنوان یک سیستم گرمایشی هم می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند و تفاوتی در مصرف انرژی حاصل نمی‌شود.

در کولر گازی‌ های یونیوا از گاز مبرد R410a استفاده شده است که یکی از بهترین و ایمن‌ترین گاز‌های مبرد در جهان است. با وجود این گاز هوای بسیار تمیزی وارد خانه‌تان خواهد شد و علاوه بر آن ضرر وارد شده به محیط زیست هم به صفر خواهد رسید.

کولر گازی یونیوا دارای قابلیت‌های مختلفی مانند حالت توربو و فیلتر هوا است که آن را به یک انتخاب مناسب برای همه تبدیل می‌کنند. حالت توربو باعث می‌شود تا این کولر گازی دمای هوا را در زمانی بسیار کم تغییر دهد که برای زمان‌هایی که هوا بسیار سرد یا گرم شده است، مناسب است. کولر گازی در زمانی کوتاه دما را تغییر می‌دهد و سپس با قدرت پایین‌تری کار می‌کند تا مصرف انرژی پایین‌تر بیاید. فیلتر هوا نیز باعث تصفیه هوای بیرون از هرگونه آلودگی و گرد وغبار می‌شود.

 

لیست قیمت کولر گازی یونیوا

لیست قیمت کولر گازی یونیوا

کولر گازی یونیوا قیمت پایین‌تری نسبت به برندهای دیگر دارد؛ با این حال مدل‌های مختلف با ظرفیت‌های متفاوت دارای قیمت‌های گوناگونی هستند. کولر یونیوا قیمت پایینی را در کنار کیفیت بسیار بالا ارائه می‌کند.

انواع کولر گازی یونیوا

کولر گازی یونیوا دارای سه مدل مختلف است که در ادامه به بررسی همه آن‌ها خواهیم پرداخت.

کولر گازی اسپیلیت یونیوا

کولر گازی اسپیلیت یونیوا

اسپلیت درواقع کولر گازی‌هایی هستند که دارای یونیت داخلی و خارجی بوده و بخشی از آن‌ها داخل محیط و بخش دیگر در بیرون از محیط نصب می‌شوند. یونیوا هم مانند هر برند دیگر دارای کولر گازی‌ اسپلیت است.

کولر گازی یونیوا اولترا دارای موتور روتاری و کلاس T3 است که به معنی مناسب بودن آن برای آب و هوای بسیار گرم است. این مدل برای جنوب کشور مناسب است و فقط در ظرفیت‌های ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تولید می‌شود.

کولر گازی یونیوا لوکس هم شباهت‌هایی با مدل اولترا دارد اما دارای تنوع سایز بیش‌تری بوده و در ظرفیت‌های ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ موجود است. این مدل دارای موتور روتاری و کلاس T1 است و برای مناطقی با آب و هوای معتدل و شمال و شمال غربی کشور مناسب است. این مدل طراحی متفاوت‌تری نسبت به مدل‌های دیگر داشته و ریموت کنترل آن نیز متفاوت‌تر و خاص‌تر از مدل‌های دیگر است. تفاوت‌های ظاهری این مدل را می‌توانید در عکس کولر گازی یونیوا در این صفحه مشاهده کنید.

مدل دیگر یونیوا کولر گازی تیتانیوم است که برخلاف مدل‌های قبلی دارای موتور اینورتر است. این مدل در ظرفیت پایین ۱۲۰۰۰ هم موجود بوده و دارای ظرفیت‌های ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ هم هست. بنابراین می‌توانید از این مدل برای فضاهای کوچک هم استفاده کنید و در انرژی و هزینه‌های مختلف صرفه‌جویی داشته باشید. این مدل دارای قابلیت اینورتر پلاس بوده و با کلاس T3، برای آب و هوای بسیار گرم هم مناسب است.

کولر گازی ۱۲۰۰۰ یونیوا

ظرفیت ۱۲۰۰۰ در کولر گازی یونیوا برای محیط‌های کوچک مناسب است در دو مدل لوکس و تینانیوم وجود دارد. مدل لوکس در کلاس T1 است که برای بخش شمالی کشور با آب و هوای معتدل مناسب است. مدل تیتانیوم با قابلیت اینورتر و کلاس T3 برای مناطق جنوبی با آب و هوای بسیار گرم ساخته شده است. کولر گازی یونیوا ۱۲۰۰۰ برای محیط‌های کوچک و آپارتمان‌های ۴۰ الی ۶۰ متری مناسب هستند و می‌توانند هوا را تا ۱۲ متر پخش کنند.

کولر گازی ۱۸۰۰۰ یونیوا

کولر گازی یونیوا با ظرفیت ۱۸۰۰۰ در مدل‌های لوکس و تیتانیوم وجود دارد. شما با توجه به منطقه‌ای که در آن قرار دارید، می‌توانید یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید. مدل لوکس برای مناطق معتدل مناسب بوده و مدل تیتانیوم مناسب برای مناطق گرمسیر است. این کولر گازی دارای ظرفیت متوسط است و برای محیط‌های ۶۰ الی ۸۰ متری مناسب می باشد.

کولر گازی ۲۴۰۰۰ یونیوا

هر سه مدل اسپلیت کولر گازی یونیوا دارای ظرفیت ۲۴۰۰۰ هستند. مدل‌های اولترا و تیتانیوم با کلاس T3 این ظرفیت را دارا بوده و مناسب مناطق گرمسیر هستند. تفاوت این دو مدل این است که مدل تیتانیوم دارای قابلیت اینورتر است که مصرف انرژی را پایین‌تر می‌آورد. ظرفیت ۲۴۰۰۰ مدل لوکس با کلاس t1 برای مناطق معتدل و شمالی مناسب است. کولر گازی ۲۴۰۰۰ یونیوا برای محیط‌های بزرگ‌تر و بالای ۸۰ متر ساخته شده است.

کولر گازی یونیوا 30000

کولر گازی یونیوا ۳۰۰۰۰ فقط در مدل اولترا وجود دارد و دارای بیش‌ترین ظرفیت بین مدل‌های مختلف کولر گازی یونیوا است. درواقع ظرفیت ۳۰۰۰۰ بالاترین ظرفیت بین کولر گازی‌های اسپلیت یونیوا است و ظرفیت‌های بیش‌تر از آن در دسته کولر گازی‌های ایستاده قرار می‌گیرند. این ظرفیت فقط در مدل اولترا با کلاس t1 موجود بوده و مختص مناطق بسیار گرمسیر و محیط‌های بسیار بزرگ در این مناطق است.

کولر گازی یونیوا 36000

این کولر گازی به دلیل ظرفیت و قدرت بسیار بالاتر، دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر است. اگر در منطقه‌ای گرمسیر زندگی می‌کنید یا نیاز به سرمایش یا گرمایش محیط‌های بسیار بزرگ بالای ۱۳۰ متر دارید، بهتر است خرید این کولر گازی را در نظر بگیرید. این ظرفیت کولر گازی یونیوا دارای مدل معمولی و اینورتر بوده و مناسب عملکرد در دماهایی تا ۶۰ درجه است.

 

کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده یونیوا برای محیط‌های بزرگ‌تر و فضاهایی با متراژ بسیار بالا مناسب هستند. احتمالا این نوع از کولر گازی‌های را در محیط‌های تجاری بزرگ مشاهده کرده‌اید. یونیوا دارای کولر گازی ایستاده با ظرفیت‌های ۳۶۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ است که با توجه به متراژ محیطتتان می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. مشاوران ما همواره آماده ارائه اطلاعات مورد نیازتان برای خرید بهترین و مناسب‌ترین کولر گازی یونیوا هستند.

کولر گازی ایستاده‌ یونیوا در ظرفیت ۳۶۰۰۰، ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ موجود هستند؛ هر سه مدل کولر گازی ایستاده با مدل معمولی یا مدل اینورتر وارد بازار شده‌اند. این کولر گازی‌ها مناسب مکان‌های شلوغ و بسیار بزرگ هستند و استفاده از آن‌ها انرژی بالاتری نسبت به مدل‌های اسپلیت و با ظرفیت پایین‌تر مصرف می‌کند.

کولر گازی پنجره ای

یونیوا کولر گازی پنجره‌ ای در ظرفیت‌های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ تولید کرده است که مصرف انرژی پایین‌تری دارند و برای محیط‌های نسبتا کوچک‌تر مناسب هستند. بخشی از این کولر گازی‌ها بیرون از پنجره و بخش دیگر داخل پنجره قرار می‌گیرد. همانطور که می‌بینید ظرفیت ۹۰۰۰ در این مدل موجود است که برای محیط‌های بسیار کوچک مناسب است. اگر فضای کوچکی دارید و نمی‌خواهید انرژی زیادی مصرف کرده و هزینه زیادی خرج کنید، بهتر است این مدل را با قیمتی پایین تهیه کنید.

 

کمپانی یونیوا به عنوان شرکتی تازه وارد در حوزه لوازم خانگی شناخته میشود اما محصولات یونیوا ساخت کشور چین است و با رویکرد تولید محصولات باکیفیت اما قیمت مناسب وارد بازار شده است. بیس قیمت کولرگازی یونیوا از 17 میلیون تومان شروع میشود.